Rozsudek ráže 9

Kód: 7303458

Úplný název:

Rozsudek ráže 9 (Connelly Michael):

Autor a popis:

Connelly Michael, Domino, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Když advokát Michael Haller získá po zavražděném kolegovi Jerrym Vincentovi zavedenou advokátní kancelář, spousta lidí mu to závidí. Mezi nově nabytými klienty je totiž i filmový magnát Walter Elliot obžalovaný z dvojnásobné vraždy. Jeho ostře sledovaný případ je zárukou vítané mediální pozornosti a tučných zisků. Haller ovšem netuší, že mezi Vincentovým zavražděním a Elliotovou obžalobou může existovat spojitost a že spolu s lukrativním případem možná po Vincentovi přebral i cejch smrti.
Navzdory nebezpečí proniká hlouběji do případu a postupně si uvědomuje, že v něm není všechno v pořádku a že Vincentova obhajoba je založena na důmyslném, ale podvodném triku. Ocitá se tedy mezi dvěma mlýnskými kameny: musí hájit zájmy klienta a současně dodržovat zákon. Nezbývá mu než vymyslet ďábelský plán, přestože si uvědomuje, že jeho realizací riskuje nejen kariéru advokáta, ale i holý život.
Kniha Rozsudek ráže 9 volně navazuje na úspěšný román Advokát s Michaelem Hallerem v hlavní roli. Haller se zde poprvé setkává s nejznámějším autorovým hrdinou - detektivem Harrym Boschem. Jejich komplikovaný pracovní vztah je navíc korunován nečekaným překvapením…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rozsudek ráže 9 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rozsudek ráže 9.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rozsudek ráže 9 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rozsudek ráže 9 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rozsudek ráže 9 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi