Rozvíjej se děťátko - Moderní poznatky o významu správné stimulace kojence v souladu s jeh

Kód: 2473744

Úplný název:

Rozvíjej se děťátko - Moderní poznatky o významu správné stimulace kojence v souladu s jeh (Kiedroňová Eva): moderní poznatky o významu správné stimulace kojence v souladu s jeho psychomoto

Autor a popis:

Kiedroňová Eva, Grada, 384 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
424 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Kniha rozvíjej se děťátko je určena pro všechny nastávající rodiče, rodiče s dětmi a odborníky, kteří sledují, ovlivňují nebo stimulují psychomotorický vývoj dítěte do 1 roku. Přehledným, srozumitelným a poutavým způsobem popisuje, co, kdy, jakým způsobem, v jaké posloupnosti a proč by se mělo dítě do jednoho roku postupně naučit a jak mu můžeme přiměřeně pomáhat, aniž bychom je ve vývoji přetěžovali nebo omezovali. Publikace se skládá z knihy, do které je vložen plakát s přehlednou tabulkou psychomotorického vývoje dítěte do jednoho roku a brožurka ke každodennímu přehledu a záznamu rodičů. Kniha obsahuje 384 stran a přes 800 názorných ilustračních fotografií a obrázků.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rozvíjej se děťátko - Moderní poznatky o významu správné stimulace kojence v souladu s jeh do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rozvíjej se děťátko - Moderní poznatky o významu správné stimulace kojence v souladu s jeh.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rozvíjej se děťátko - Moderní poznatky o významu správné stimulace kojence v souladu s jeh (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rozvíjej se děťátko - Moderní poznatky o významu správné stimulace kojence v souladu s jeh bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rozvíjej se děťátko - Moderní poznatky o významu správné stimulace kojence v souladu s jeh doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Muž a Žena

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Muž a Žena / Rozvíjej se děťátko - Moderní poznatky o významu správné stimulace kojence v souladu s jeh