Rychlá řídítka - Československé a české silniční závodní motocykly

Kód: 2473488

Úplný název:

Rychlá řídítka - Československé a české silniční závodní motocykly (Wohlmuth Jiří):

Autor a popis:

Wohlmuth Jiří, Grada, 208 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
59 Kč (69 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha Rychlá řídítka nabízí čtenáři soubor jednadvaceti fundovaně vytvořených medailonů českých závodních motocyklových značek a jejich tvůrců, jejichž zářné chvíle na závodních tratích pokrývají značnou část druhé poloviny 20. století. Všechny představované značky měly rozhodující podíl na udržení a rozvoji tohoto dnes velmi populárního sportu u nás. Publikace mapuje nezlomné úsilí a neutuchající vynalézavost českých konstruktérů a zasvěcuje nás do celé řady pozoruhodných technických řešení, která se převážným dílem zrodila v nelehkých podmínkách, často bez dostatečného technického a materiálního zázemí. Kvalitu a vynikající úroveň strojů to ovšem ani v nejmenším nepoznamenalo - naopak. Kniha doplněná více než 300 unikátními fotografiemi, ve valné většině poprvé publikovanými, nás seznamuje také se zatím nejmladší českou motocyklovou značku, která představila svůj závodní stroj teprve nedávno, na začátku nového tisíciletí.

Nahlédnout do Rychlá řídítka - Československé a české silniční závodní motocykly Nahlédnout do Rychlá řídítka - Československé a české silniční závodní motocykly

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rychlá řídítka - Československé a české silniční závodní motocykly do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rychlá řídítka - Československé a české silniční závodní motocykly.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rychlá řídítka - Československé a české silniční závodní motocykly (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rychlá řídítka - Československé a české silniční závodní motocykly bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rychlá řídítka - Československé a české silniční závodní motocykly doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Fotografie

 
Knihkupectví / Umění / Fotografie / Rychlá řídítka - Československé a české silniční závodní motocykly