Rychlé šípy ve Stínadlech (Záhada hlavolamu, Stínadla se bouří, Tajemství Velkého Vonta)

Kód: 7376406

Úplný název:

Rychlé šípy ve Stínadlech (Záhada hlavolamu, Stínadla se bouří, Tajemství Velkého Vonta) (Foglar Jaroslav):

Autor a popis:

Foglar Jaroslav, Olympia, 586 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
559 Kč (799 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Legendární klub - pětici kluků v čele s Mirkem Dušínem - znají dnešní mladí čtenáři už z kresleného seriálu. Kdysi byl tento komiks na stránkách Mladého hlasatele tak úspěšný, že se ho Jaroslav Foglar rozhodl přepsat do románové formy. V duchu svého nedostižného vypravěčství zvolil jako scénu fiktivní starobylou městskou čtvrť s tajuplnými uličkami, temnými dvory, odlehlými zákoutími a podzemními chodbami, v níž cizinci nejsou vítáni. Neuvěřitelné příhody Rychlých šípů jsou plné dramatických zážitků spojených s pátráním po záhadném talismanu - ježkovi v kleci - ukrývajícím vynález dávno mrtvého učně Jana Tleskače. Vedle Rychlých šípů postavil Foglar na scénu stínadelské bratrstvo tajemných Vontů. A právě odvážné výpravy Mirka Dušína, Jarky Metelky, Jindry Hojera, Červenáčka a Rychlonožky do Stínadel a jejich střety s Vonty jsou nosným pilířem napínavé a zároveň romantické trilogie. Foglarovo mistrné vypravěčství skvěle doplňují stovky nových barevných ilustrací Milana Tesleviče.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rychlé šípy ve Stínadlech (Záhada hlavolamu, Stínadla se bouří, Tajemství Velkého Vonta) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rychlé šípy ve Stínadlech (Záhada hlavolamu, Stínadla se bouří, Tajemství Velkého Vonta).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rychlé šípy ve Stínadlech (Záhada hlavolamu, Stínadla se bouří, Tajemství Velkého Vonta) (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rychlé šípy ve Stínadlech (Záhada hlavolamu, Stínadla se bouří, Tajemství Velkého Vonta) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rychlé šípy ve Stínadlech (Záhada hlavolamu, Stínadla se bouří, Tajemství Velkého Vonta) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dětská dobrodružství

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Dětská dobrodružství / Rychlé šípy ve Stínadlech (Záhada hlavolamu, Stínadla se bouří, Tajemství Velkého Vonta)