Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 3: Hledá se Watson

Kód: 2422805

Úplný název:

Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 3: Hledá se Watson (Macková Tracy, Citrin Michael):

Autor a popis:

Macková Tracy, Citrin Michael, Knižní klub, 224 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Věrní pomocníci Sherlocka Holmese, skupinka chlapců z ulice, „příležitostných malých detektivů“, musí řešit záhadu ze všech nejzáhadnější, případ, v němž jde o vraždu, únos i hledání ztraceného pokladu. Holmes a malí detektivové začínají vyšetřovat brutální vraždu a ocitnou se v nebezpečí. Zmizí totiž nejvěrnější spojenec Velkého detektiva! Ozzie, Wiggins a jejich kamarádi musí přijít pravdě na kloub - a to co nejrychleji! V jejich řadách se však skrývá zrádce. Kdo je přítel? Kdo je zrádce? Komu se dá důvěřovat? Třetí díl napínavé detektivní série.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 3: Hledá se Watson do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 3: Hledá se Watson.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 3: Hledá se Watson (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 3: Hledá se Watson bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 3: Hledá se Watson doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dětská dobrodružství

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Dětská dobrodružství / Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 3: Hledá se Watson