Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 2: Záhada zhmotnělého muže

Kód: 2422703

Úplný název:

Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 2: Záhada zhmotnělého muže (Macková Tracy, Citrin Michael):

Autor a popis:

Macková Tracy, Citrin Michael, Knižní klub, 208 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Hoši z party Příležitostných malých detektivů se Sherlocku Holmesovi osvědčili už nejednou. Tentokrát se půvabná slečna Hoffová snaží objasnit podivné okolnosti smrti své zámožné tety, která se rozloučila se světem na spiritistické seanci. Chlapci jsou pověřeni sledováním tajuplného domu, v němž se to jen hemží podivnými úkazy. Ukáže se, že v ohrožení je i život mladé klientky Velkého detektiva. Pro všechny milovníky historek plných podlých úkladů, temných podzemních chodeb a strašidel.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 2: Záhada zhmotnělého muže do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 2: Záhada zhmotnělého muže.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 2: Záhada zhmotnělého muže (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 2: Záhada zhmotnělého muže bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 2: Záhada zhmotnělého muže doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dětská dobrodružství

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Dětská dobrodružství / Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 2: Záhada zhmotnělého muže