S námi tančí někdo třetí

Kód: 7244308

Úplný název:

S námi tančí někdo třetí (Longinová Helena): Bahamy

Autor a popis:

Longinová Helena, ŠULC - ŠVARC, 256 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
201 Kč (263 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Autorka Helena Loginová vypráví v kniize S námi tančí někdo třetí s humorem a ironií, jak to chodí v obyčejném životě, že láska může být žebříkem k výšinám, ale vždycky to nakonec dopadne tak napůl, a to je dobře. I konec bude zpola šťastný a život půjde dál.

Obě dívky jsou trochu ztřeštěné, nerozumí si, co vlastně chtějí, a přivedou na svět děti ještě dřív, než jsou zralé na manželství.
Kadeřnice Petra je obletovaná mladými kluky i staršími pány. Vzala si medika z bohaté notářské rodiny, které patří honosný měšťanský dům na náměstí. Měla by počkat, až manžel v Praze dostuduje, a zatím se starat o jeho otce. Nemůže ale žárlivostí sama vydržet a provdá se za mladého podnikatele. Ten jí položil k nohám vilu, peníze, žijí si dobře a mají dvě děti, ovšem ani on netuší, že je jen jednookým králem mezi slepými. Petra někoho má, vyřkne podezření její tchyně, a je to až komické, jak se všichni snaží nachytat jejího milence. S Petrou opravdu tančí někdo třetí a je to tanec zkázy. Na troskách další bohaté rodiny se tiše povalují prázdné lahve alkoholu. Naopak lépe dopadne Aneta. Osud se jí vysmívá, že se nedostane do lepší společnosti, že o dovolené na Bahamách jen práší, sotva stačí na kluka, kterého sama vychovává, a ten její poslední objev Pepa je taky dáreček. I když se jí všechno vycházelo nějak nakřivo a pokrouceně, věděla, že jediná jistota na světě je láska, a něžně Pepu políbila. Jinak prostě lidstvo vyhyne, pomyslela si...

Humorně psané příběhy o lásce na malém městě
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit S námi tančí někdo třetí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s S námi tančí někdo třetí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení S námi tančí někdo třetí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na S námi tančí někdo třetí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S S námi tančí někdo třetí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humor, satira

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Humor, satira / S námi tančí někdo třetí