Saláty s láskou - Jak připravit do 20 minut salát k lehkému obědu na každý pracovní den

Kód: 7391915

Úplný název:

Saláty s láskou - Jak připravit do 20 minut salát k lehkému obědu na každý pracovní den (Bez David):

Autor a popis:

Bez David, SLOVART, 304 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Kolikrát jste v práci bezmyšlenkovitě snědli k obědu obloženou bagetu, těstoviny od večeře nebo instantní polévku? Obědy, které jíme za pracovním stolem, bývají často nepříliš chutné, poměrně drahé, nezdravé nebo stále stejné. David Bez, autor knihy s lákavými fotografiemi, je původem Ital. Zajímá se o to, co má na talíři, a ví, že jíme hlavně očima. V knize najdete 260 chutných a zdravých salátů - jeden na každý pracovní den v roce. Rozdělené jsou podle ročních období, na své si přijdou nejen ti, co jedí vše, ale i vegetariáni, vegani, nebo milovníci syrové (raw) stravy… David Bez říká: „Nebudu vás učit vařit - v knize jsou pouze kombinace surovin, z nichž jsem saláty připravoval a které jsem pak s chutí snědl." vegetariáni, vegani, nebo milovníci syrové (raw) stravy… David Bez říká: „Nebudu vás učit vařit - v knize jsou pouze kombinace surovin, z nichž jsem saláty připravoval a které jsem pak s chutí snědl."
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Saláty s láskou - Jak připravit do 20 minut salát k lehkému obědu na každý pracovní den do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Saláty s láskou - Jak připravit do 20 minut salát k lehkému obědu na každý pracovní den.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Saláty s láskou - Jak připravit do 20 minut salát k lehkému obědu na každý pracovní den (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Saláty s láskou - Jak připravit do 20 minut salát k lehkému obědu na každý pracovní den bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Saláty s láskou - Jak připravit do 20 minut salát k lehkému obědu na každý pracovní den doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Saláty s láskou - Jak připravit do 20 minut salát k lehkému obědu na každý pracovní den