Šalomounův prsten. Volné pokračování série Zapomenutý papež - Boží schrána

Kód: 2424504

Úplný název:

Šalomounův prsten. Volné pokračování série Zapomenutý papež - Boží schrána (Goldsteinová Barbara):

Autor a popis:

Goldsteinová Barbara, Knižní klub, 632 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
359 Kč (449 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Na Řím prší krev. Zlověstné znamení zvěstuje neodvratnou smrt papeže Evžena IV. Ten ještě stačí pověřit Alessandru d’Ascoli pátráním po legendárním pečetním prstenu krále Šalomouna, který jeho držiteli propůjčuje nepředstavitelnou moc. Kolem Alessandry najednou umírají přátelé, ona sama je zaživa pohřbena v katakombách. Podaří se jí uniknout, ale inkvizice ji i jejího milence obviní z vraždy papeže. Alessandřina hranice už začíná hořet... 3. díl série Zapomenutý papež a Boží schrána.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Šalomounův prsten. Volné pokračování série Zapomenutý papež - Boží schrána do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Šalomounův prsten. Volné pokračování série Zapomenutý papež - Boží schrána.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Šalomounův prsten. Volné pokračování série Zapomenutý papež - Boží schrána (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Šalomounův prsten. Volné pokračování série Zapomenutý papež - Boží schrána bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Šalomounův prsten. Volné pokračování série Zapomenutý papež - Boží schrána doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historické romány

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Historické romány / Šalomounův prsten. Volné pokračování série Zapomenutý papež - Boží schrána