Sametání pod koberec - Devadesát detailů z divokých devadesátých

Kód: 8750669

Úplný název:

Sametání pod koberec - Devadesát detailů z divokých devadesátých (Horák Ondřej): Devadesát detailu z divokých devadesátých

Autor a popis:

Horák Ondřej, 65. pole, 160 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
174 Kč (248 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Všichni si je pamatují daleko přesněji… Všichni vědí daleko lépe, jak to tehdy doopravdy bylo… Pro někoho jsou devadesátá léta 20. století především začátkem nové demokratické éry. Pro jiné dobou, kdy se za hesla jako „tržní hospodářství“ či „kuponová privatizace“ skrylo obrovské rozkrádání státního majetku. A pro další zas obdobím stráveným v rockových klubech ve společnosti alkoholu a drog. Kniha Sametání pod koberec je ohlédnutím za dobou, za níž se v současnosti ohlížíme čím dál častěji. Protože právě tehdy bylo zaseto všechno to, co dnes sklízíme. A dokud si nedokážeme pojmenovat, co to vlastně je, nedokážeme se pohnout dál. Respektovaný novinář a spisovatel Ondřej Horák přichází jako první s originální reflexí jedinečného období a s nadhledem oživuje neopakovatelné momenty „divokých devadesátých”.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sametání pod koberec - Devadesát detailů z divokých devadesátých do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sametání pod koberec - Devadesát detailů z divokých devadesátých.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sametání pod koberec - Devadesát detailů z divokých devadesátých (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sametání pod koberec - Devadesát detailů z divokých devadesátých bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sametání pod koberec - Devadesát detailů z divokých devadesátých doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Sametání pod koberec - Devadesát detailů z divokých devadesátých