Sběratel trofejí, Otevřená sezóna, Mimo dosah

Kód: 7381764

Úplný název:

Sběratel trofejí, Otevřená sezóna, Mimo dosah (Box C.J.):

Autor a popis:

Box C.J., BB/art, 704 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
131 Kč (179 Kč)
  / ks  
koupit
 

C. J. Box je dobře obeznámen s divokou přírodou amerického Wyomingu a má dokonalý cit pro autenticitu místa. A co víc, dokáže stvořit nezapomenutelného hrdinu revírníka Joea Picketta: muže plného chyb, přesto silného, čestného, který odmítá přijímat úplatky a má k oblíbenosti daleko. Musí řešit spletité případy chamtivosti, touhu po moci, vraždy.
SBĚRATEL TROFEJÍ
Idylický den pozdního léta vezme za své, když při rybolovu se svými dcerami narazí revírník Joe Pickett na zohavené tělo losa. Začne tedy vyšetřovat prozatím ojedinělý incident. O několik dní později, po objevu malého stáda podobně znetvořeného dobytka, si ale uvědomí, že jde o něco mnohem hrozivějšího, než si dokáže představit. Cvičí se snad na zvířatech nějaký vrah, chystající se na náročnější kořist?
OTEVŘENÁ SEZÓNA
Joe Pickett na hranici dřeva za svým domem objeví mrtvolu místního loveckého průvodce. Přestože jsou po objevu dalších dvou mrtvol takzvané vraždy zálesáků rychle vyřešeny, Picketta verze místní policie neuspokojí a ve vyšetřování pokračuje. Zjišťuje, že muž v kupě dřeva zanechal tři malá zvířátka - zástupce druhu považovaného léta za vyhynulý. Pokud by tato skutečnost vyšla najevo, mezinárodní společnosti InterWest by to zhatilo veškeré naděje na stavbu plynovodu táhnoucího se přes celý stát.
MIMO DOSAH
Wyomingský revírník Will Jensen spáchal sebevraždu. Picketta se tragédie dotýká víc než osobně, protože je pověřen dočasnou péčí o tetonský revír. Je to úplně jiný svět, elitní hřiště bohatých a mocných a zároveň epicentrum výbojů ekologických extremistů. Přestože Pickettovi nová práce rychle přerůstá přes hlavu, pochybuje o údajné sebevraždě Willa Jensena. Určité indicie naznačují, že byl k sebevraždě dohnán a Picketta posedne touha zjistit proč.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sběratel trofejí, Otevřená sezóna, Mimo dosah do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sběratel trofejí, Otevřená sezóna, Mimo dosah.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sběratel trofejí, Otevřená sezóna, Mimo dosah (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sběratel trofejí, Otevřená sezóna, Mimo dosah bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sběratel trofejí, Otevřená sezóna, Mimo dosah doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Detektivky, krimi / Sběratel trofejí, Otevřená sezóna, Mimo dosah