Sbírka úloh pro procvičování čtení s porozuměním v německém jazyce

Kód: 7268963

Úplný název:

Sbírka úloh pro procvičování čtení s porozuměním v německém jazyce (kol.):

Autor a popis:

Kol., Akcent, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
60 Kč (79 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tato publikace je určena pro běžnou práci v hodinách. Nejde o sbírku testů či testových úloh, na jejichž základě by měli být žáci hodnoceni. Naopak, naším záměrem bylo připravit pro žáky a pro učitele pomůcku, kterou by mohli využít při výuce čtení s porozuměním a při následné diskusi o strategiích čtení a řešení úloh. Jsme si však vědomi toho, že maturitní zkouška je závažnou zkouškou a že by žáci uvítali materiál, který by jim zároveň pomohl si uvědomit, jaké procesy a strategie mohou při řešení úloh využít. Z tohoto důvodu jsme se snažili, aby formáty úloh, typy textů, ověřované dovednosti, kognitivní procesy patřící k receptivní dovednosti čtení a v neposlední řadě též úroveň obtížnosti úloh a textů odpovídaly co nejvíce maturitní zkoušce z cizího jazyka, resp. tomu, jak je specifikována v Katalozích požadavků zkoušek společné části maturitní zkoušky.
 
Sbírka úloh pro procvičování čtení s porozuměním v německém jazyce
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sbírka úloh pro procvičování čtení s porozuměním v německém jazyce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sbírka úloh pro procvičování čtení s porozuměním v německém jazyce.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sbírka úloh pro procvičování čtení s porozuměním v německém jazyce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sbírka úloh pro procvičování čtení s porozuměním v německém jazyce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sbírka úloh pro procvičování čtení s porozuměním v německém jazyce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Němčina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Němčina / Sbírka úloh pro procvičování čtení s porozuměním v německém jazyce