Sbírka úloh pro 2.stupeň ZŠ a nižší ročníky víceletých gymnázií, 1.díl

Kód: 7196188

Úplný název:

Sbírka úloh pro 2.stupeň ZŠ a nižší ročníky víceletých gymnázií, 1.díl (Krupka Petr): Pro 2.stupen základních škol a nižší rocníky víceletých gymnázií

Autor a popis:

Krupka Petr, Prometheus, 468 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
235 Kč (254 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Pro 2.stupeň základních škol a nižší ročníky víceletých gymnázií
Ve sbírce jsou uvedeny úlohy standardní, jejichž obtížnost nepřekračuje rámec základní školy, ale i úlohy obtížnější, trikové nebo zábavné. Úlohy jsou řazeny tak, že po vzorově vyřešené úloze následuje několik pětic úloh stejné problematiky, řazených podle obtížnosti. Objeví-li se nový pojem, postup či jev, je vždy uvedena další vzorově vyřešená úloha. Tomu, kdo při řešení narazí na problém, jakým způsobem postupovat, poslouží nápovědy k úlohám. Je v nich upozornění na možná úskalí a stručně naznačen postup řešení. Nápovědy a výsledky jsou na konci každého dílu sbírky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sbírka úloh pro 2.stupeň ZŠ a nižší ročníky víceletých gymnázií, 1.díl do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sbírka úloh pro 2.stupeň ZŠ a nižší ročníky víceletých gymnázií, 1.díl.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sbírka úloh pro 2.stupeň ZŠ a nižší ročníky víceletých gymnázií, 1.díl (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sbírka úloh pro 2.stupeň ZŠ a nižší ročníky víceletých gymnázií, 1.díl bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sbírka úloh pro 2.stupeň ZŠ a nižší ročníky víceletých gymnázií, 1.díl doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Sbírka úloh pro 2.stupeň ZŠ a nižší ročníky víceletých gymnázií, 1.díl