Sbírka úloh z matematiky pro přípravu k maturitní zkoušce a k přijímacím zkouškám na VŠ

Kód: 7196298

Úplný název:

Sbírka úloh z matematiky pro přípravu k maturitní zkoušce a k přijímacím zkouškám na VŠ (Kubát Josef):

Autor a popis:

Kubát Josef, Prometheus, 420 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
228 Kč (246 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Tato stále žádaná sbírka vyšla již ve 4., aktualizovaném vydání. Poskytuje materiál k důkladnému předmaturitnímu opakování, informace o požadavcích vysokých škol, ale i upozornění na chyby, kterých se mají studenti při řešení úloh vyvarovat.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sbírka úloh z matematiky pro přípravu k maturitní zkoušce a k přijímacím zkouškám na VŠ do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sbírka úloh z matematiky pro přípravu k maturitní zkoušce a k přijímacím zkouškám na VŠ.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sbírka úloh z matematiky pro přípravu k maturitní zkoušce a k přijímacím zkouškám na VŠ (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sbírka úloh z matematiky pro přípravu k maturitní zkoušce a k přijímacím zkouškám na VŠ bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sbírka úloh z matematiky pro přípravu k maturitní zkoušce a k přijímacím zkouškám na VŠ doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Sbírka úloh z matematiky pro přípravu k maturitní zkoušce a k přijímacím zkouškám na VŠ