Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2015

Kód: 7470121

Úplný název:

Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2015 (Tomancová Martina):

Autor a popis:

Tomancová Martina, Akropolis, 192 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
125 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Tento jubilejní, již desátý, sborník (AUČCJ) nabízí všem zájemcům další pečlivě připravený výběr z příspěvků přednesených během roku 2015 na společných pravidelných setkáních. Přednášející z řad odborníků, lingvistů a učitelů daného oboru opět nabízejí zajímavá témata z problematiky češtiny.
jako cizího jazyka. Tentokrát se podíváme do oblasti výukových materiálů, kde si mimo jiné představíme některé online-portály a moderní český výkladový slovník Lexicon 5. Pohlédneme rovněž na specifika použití videa ve výuce češtiny jako cizího jazyka. Druhý oddíl se zaměřuje na výuku vyšších úrovní, kde nám autorka příspěvku přiblíží problematiku využití písňových textů při výuce zvukové stránky češtiny. Třetí část sborníku se zabývá otázkou zdokonalování lektorských dovedností, zvláště otázkou hospitace a zpětné vazby. Autorka příspěvku představí systém metodické podpory v kurzech (AUČCJ). Čtvrtá část sborníku mapuje problematiku výuky dětí-cizinců a jejich začleňování do výuky. Mimo jiné se podíváme na vzdělávací obsah Češtiny jako druhého jazyka na základních školách. Novinkou tohoto sborníku jsou Příklady dobré praxe. Zde se soustředíme na základní jazykové dovednosti, kterými jsou psaní a gramatika, mluvení a fonetika, poslech a čtení. Zájemci zde najdou mimo jiné celou řadu dobrých nápadů a her k procvičování daných dovedností.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2015 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2015.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2015 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2015 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2015 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cizí jazyky

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2015