Španělsko-český, česko-španělský šikovný slovník...… nejen do školy

Kód: 8747141

Úplný název:

Španělsko-český, česko-španělský šikovný slovník...… nejen do školy (kol.): ... nejen do školy

Autor a popis:

Lingea, 704 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
198 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Dostává se vám do rukou druhé, aktualizované vydání oblíbeného slovníku určeného především začínajícím a středně pokročilým žákům a studentům, kteří jej oceňují jak ve škole, tak při domácí přípravě, nebo i v jazykovém kurzu.
Hesla, významy a překlady jsou pečlivě vybrány tak, abyste zde našli běžně užívaná slova a obraty ze spisovného i hovorového jazyka.
Při tvorbě tohoto titulu jsme vycházeli ze španělských výkladových slovníků renomovaných nakladatelství (Real Academia Espanola, Santillana, Sociedad General Espanola či Espasa Calpe aj.) a z vlastního aktuálního výkladového slovníku češtiny. Důraz je kladen na přehlednost, srozumitelnost a užitečné doplňující informace pro studium jazyka. Nechybí ani praktické příklady převzaté z běžného jazyka, které vám usnadní zapamatování slovní zásoby a aktivní komunikaci.
Všechna hesla a ustálené obraty jsou doplněny o předložkové vazby a upřesňující závorky, aby bylo docíleno maximální jednoznačnosti významů a výstižnosti překladů.
Tyto doplňkové informace vám pomohou rychle a snadno najít správný význam a vybrat nejvhodnější překlad. Předložkové vazby a příklady vám napoví, jak slovo nebo slovní spojení správně užít ve větě. Podrobný přehled španělské gramatiky spolu s ilustračními příklady vám umožní rychle si osvojit základy jazyka a zásady jeho užívání.
Užitečnou pomůckou pro studenty budou bezpochyby i praktické poznámky o použití španělský slov.
Jistě oceníte také konverzační přílohu s množstvím témat vhodných pro přípravu do hodiny nebo k maturitě, ale také k osvojování slovní zásoby a aktivního překládání. Mnoho témat můžete využít i při běžné konverzaci a komunikaci s cizinci - např. Pozdravy a oslovení, Seznámení, Pozvání a návštěva, Čas, Telefonování, Rodina, Bydlení, Zdraví atd.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Španělsko-český, česko-španělský šikovný slovník...… nejen do školy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Španělsko-český, česko-španělský šikovný slovník...… nejen do školy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Španělsko-český, česko-španělský šikovný slovník...… nejen do školy (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Španělsko-český, česko-španělský šikovný slovník...… nejen do školy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Španělsko-český, česko-španělský šikovný slovník...… nejen do školy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Španělsko-český, česko-španělský šikovný slovník...… nejen do školy