Schizandra - Plod pěti živlů. Léčivá rostlina s povzbuzujícími účinky pro dobré zdraví

Kód: 2491506

Úplný název:

Schizandra - Plod pěti živlů. Léčivá rostlina s povzbuzujícími účinky pro dobré zdraví (Sharamonová Shalila, Baginski Bodo J.):

Autor a popis:

Sharamonová Shalila, Baginski Bodo J., Ikar, 96 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
135 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Nejstarší čínské kompendium léčivých bylin Materia Medica slibuje při pravidelné konzumaci jedné červené bobule schizandry posílení životní energie a vysoký věk bez příznaků stárnutí. Bylina pěti chutí má kyselou chuť, slupka a dužnina obsahují sladké aroma, v zrníčkách je ostrost a hořkost a všechny její součásti jsou lehce slané. Obsahuje vlákninu, vitaminy A, C, E, skupinu vitaminů B, vápník, hořčík a železo. Je vhodná při léčbě astmatu, chrapotu, průjmech, bušení srdce, nespavosti... Jak ji pěstovat a užívat.

Nahlédnout do Schizandra - Plod pěti živlů. Léčivá rostlina s povzbuzujícími účinky pro dobré zdraví Nahlédnout do Schizandra - Plod pěti živlů. Léčivá rostlina s povzbuzujícími účinky pro dobré zdraví

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Schizandra - Plod pěti živlů. Léčivá rostlina s povzbuzujícími účinky pro dobré zdraví do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Schizandra - Plod pěti živlů. Léčivá rostlina s povzbuzujícími účinky pro dobré zdraví.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Schizandra - Plod pěti živlů. Léčivá rostlina s povzbuzujícími účinky pro dobré zdraví (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Schizandra - Plod pěti živlů. Léčivá rostlina s povzbuzujícími účinky pro dobré zdraví bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Schizandra - Plod pěti živlů. Léčivá rostlina s povzbuzujícími účinky pro dobré zdraví doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Schizandra - Plod pěti živlů. Léčivá rostlina s povzbuzujícími účinky pro dobré zdraví