Screen Savers

Kód: 7033923

Úplný název:

Screen Savers (Jardine Quintin):

Autor a popis:

Jardine Quintin, Olympia, 240 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
23 Kč (29 Kč)
  / ks  
koupit
 

Doby, v nichž si Oz Blackstone musel vydělávat na živobytí jako soukromý vyšetřovací agent, se chýlí ke konci: vedle své práce moderátora wrestlingových zápasů dostane nabídku namluvit hlasový komentář k televizní reklamě a vede si při tom tak zdárně, že se mu další nabídky na namlouvání televizních reklam začnou přímo hrnout a jeho okolí ho přesvědčuje, že v sobě možná má skrytý herecký talent.
Když proto dostane možnost převzít roli vypravěče v novém akčním filmu, pohlíží na to jako na nabídku, kterou nelze odmítnout. Práce na filmu se rozvíjí tak úspěšně, že je změněn původní scénář a Oz vystupuje i na plátně. V jeho soukromém životě se však objevují nečekané zvraty: kdosi neznámý se pokouší zabít či zmrzačit jeho příbuzné a přátele. Oz se marně snaží přijít na to, kdo ho může tolik nenávidět a proč - až série tragických incidentů vyvrcholí únosem filmové hvězdy, jeho budoucí švagrové Dawn.
V dramatickém závěru se Oz podílí na Dawnině osvobození - a nakonec se dovídá i to, čí zrůdný mozek stál ve skutečnosti za celým tažením pomsty proti němu i za zabitím jeho první manželky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Screen Savers do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Screen Savers.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Screen Savers (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Screen Savers bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Screen Savers doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi