Se šikulou za dopravou aneb Jak zabavit zvídavého předškoláka

Kód: 7387377

Úplný název:

Se šikulou za dopravou aneb Jak zabavit zvídavého předškoláka (Fořtíková Jitka): aneb Jak zabavit zvídavého predškoláka

Autor a popis:

Fořtíková Jitka, Triton, 112 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
126 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Máte ve školce šikovné dítě s rychlým pracovním tempem? Zajímá se o témata, na která nemáte dostatek času? Nepotřebuje opakování a snadno chápe úkoly? Přinášíme přehlednou a praktickou publikaci pro práci se šikovnými dětmi ve věku 3-7 let.

V deseti kapitolách představíme oblast dopravy, která přináší neuvěřitelné množství témat plných informací a dobrodružných výprav. Podíváme se spolu do oblak, navštívíme hlubiny moře, projedeme se vlakem nebo metrem a přitom budeme zahřívat své hlavičky jako žárovičky.

Publikace přináší tematicky členěný soubor pracovních listů s nápaditými aktivitami pro rozvoj rozumových schopností předškoláků a je určena všem učitelkám mateřských škol, ale také rodičům zvídavých a bystrých dětí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Se šikulou za dopravou aneb Jak zabavit zvídavého předškoláka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Se šikulou za dopravou aneb Jak zabavit zvídavého předškoláka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Se šikulou za dopravou aneb Jak zabavit zvídavého předškoláka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Se šikulou za dopravou aneb Jak zabavit zvídavého předškoláka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Se šikulou za dopravou aneb Jak zabavit zvídavého předškoláka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Se šikulou za dopravou aneb Jak zabavit zvídavého předškoláka