Se zvířátky za vrátky - Hrátky, říkanky, hádanky a vyprávěnky k rozvíjení řeči

Kód: 2424620

Úplný název:

Se zvířátky za vrátky - Hrátky, říkanky, hádanky a vyprávěnky k rozvíjení řeči (Motlová Milada):

Autor a popis:

Motlová Milada, Knižní klub, 88 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
79 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Bohatě ilustrované hrátky, říkanky, hádanky a vyprávěnky poskytují předškolním dětem a malým školákům pestré náměty k rozvoji řeči, myšlení a tvořivosti. Cvičí také postřeh a pozornost, učí děti hledat logické souvislosti a motivují je k vyjadřování i sdělování vlastních zkušeností. Děti provází knížkou devět zvířátek - klokan, opice, pes, koza, kočka, myš, krtek a křeček -, která mají ve svém pojmenování devět hlásek, jejichž výslovnost působí dětem zpravidla největší potíže.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Se zvířátky za vrátky - Hrátky, říkanky, hádanky a vyprávěnky k rozvíjení řeči do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Se zvířátky za vrátky - Hrátky, říkanky, hádanky a vyprávěnky k rozvíjení řeči.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Se zvířátky za vrátky - Hrátky, říkanky, hádanky a vyprávěnky k rozvíjení řeči (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Se zvířátky za vrátky - Hrátky, říkanky, hádanky a vyprávěnky k rozvíjení řeči bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Se zvířátky za vrátky - Hrátky, říkanky, hádanky a vyprávěnky k rozvíjení řeči doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Básně, říkadla, písničky

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Básně, říkadla, písničky / Se zvířátky za vrátky - Hrátky, říkanky, hádanky a vyprávěnky k rozvíjení řeči