Sedm geniálních kousků paní Velkotřeskové: Od velkého třesku po vznik člověka. Dějiny vesm

Kód: 2423421

Úplný název:

Sedm geniálních kousků paní Velkotřeskové: Od velkého třesku po vznik člověka. Dějiny vesm (Fenwick Jean-Noël):

Autor a popis:

Fenwick Jean-Noël, Universum, 208 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
63 Kč (79 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Autor zábavnou formou vysvětluje vědecká fakta, a to pomocí prostých slov a názorných obrázků. Vypráví dějiny člověka a začíná velkým třeskem - od částic k atomům, od molekul k buňkám, od jednobuněčných organismů k mnohobuněčným, od medúz k rybám, od ryb k ještěrům, od ještěrům k myši, od myši k opicím, od opic k hominidům, od hominidů po Homo sapiens. Postupným výkladem je nám odhalováno sedm neuvěřitelných jevů, které mohou být dílem náhody či génia a které tvoří základ toho naprosto bláznivého scénář, jímž jsou dějiny každého z nás. To celé na pouhých 200 stranách, kterými čtenáře provází nápaditá dáma zvaná Velkotřesková. Vítejte ve vlastních dějinách!

Nahlédnout do Sedm geniálních kousků paní Velkotřeskové: Od velkého třesku po vznik člověka. Dějiny vesm Nahlédnout do Sedm geniálních kousků paní Velkotřeskové: Od velkého třesku po vznik člověka. Dějiny vesm

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sedm geniálních kousků paní Velkotřeskové: Od velkého třesku po vznik člověka. Dějiny vesm do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sedm geniálních kousků paní Velkotřeskové: Od velkého třesku po vznik člověka. Dějiny vesm.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sedm geniálních kousků paní Velkotřeskové: Od velkého třesku po vznik člověka. Dějiny vesm (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sedm geniálních kousků paní Velkotřeskové: Od velkého třesku po vznik člověka. Dějiny vesm bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sedm geniálních kousků paní Velkotřeskové: Od velkého třesku po vznik člověka. Dějiny vesm doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Sedm geniálních kousků paní Velkotřeskové: Od velkého třesku po vznik člověka. Dějiny vesm