Šéf štábu obrany národa - Neklidný život divizního generála Čeňka Kudláčka

Kód: 2002354

Úplný název:

Šéf štábu obrany národa - Neklidný život divizního generála Čeňka Kudláčka (Jiránek Tomáš): Neklidný život divizního generála Cenka Kudlácka

Autor a popis:

Jiránek Tomáš, Academia, 420 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
276 Kč (395 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Peripetie československého generála Čeňka Kudláčka (1896?1967) byly opravdu bohaté - počínaje působením v řadách československých legií jak v Rusku, tak ve Francii či Itálii, dále neoficiální vojenskou misí v Bolívii v meziválečném období, za druhé světové války účastí v protinacistickém odboji domácím (v organizaci Obrana národa) i zahraničním (ve Francii, Velké Británii, Kanadě a Brazílii) a konče po nuceném exilu životem ve Francii a USA, kam se uchýlil po únoru 1948. Výsledkem Jiránkovy práce je plastický obraz štábního důstojníka, bez kterého by československá armáda a vojenská diplomacie nemohly efektivně existovat.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Šéf štábu obrany národa - Neklidný život divizního generála Čeňka Kudláčka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Šéf štábu obrany národa - Neklidný život divizního generála Čeňka Kudláčka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Šéf štábu obrany národa - Neklidný život divizního generála Čeňka Kudláčka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Šéf štábu obrany národa - Neklidný život divizního generála Čeňka Kudláčka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Šéf štábu obrany národa - Neklidný život divizního generála Čeňka Kudláčka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Šéf štábu obrany národa - Neklidný život divizního generála Čeňka Kudláčka