Sen androidů

Kód: 8670774

Úplný název:

Sen androidů (Scalzi John):

Autor a popis:

Scalzi John, Banshies, 384 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
195 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Pozemský diplomat způsobí meziplanetární incident, když zabije mimozemského diplomata, a to zcela… neobvyklým… způsobem. Aby nedošlo k vyhlášení války, pozemská vláda musí najít stejně tak neobvyklý objekt: druh ovce („Sen androidů“), který je nedílnou součástí korunovačního ceremoniálu mimozemské rasy.

Vláda se obrací na Harryho Creeka, bývalého policistu, válečného hrdinu a hackera nebývalých kvalit. Ten s pomocí Briana Javny, přítele z dětství, jehož osobnost a schopnosti jsou zakódovány v umělé inteligenci, prohledává Zemi, aby našel onu vzácnou bytost. Najdou ji ve formě Robin Bakerové, zcela bezvýznamné majitelky obchodu s domácími mazlíčky. Její genetická výbava obsahuje stopy DNA nepostradatelné ovce.

Avšak existují mnozí další, kteří mají s ovcí své plány: nájemní vrahové ve službách armády. Stoupenci tajného náboženství vytvořeného na základě spisů autora vědecko-fantastické literatury. A mimozemské rasy, které se na své planetě horlivě pouštějí do revolučních změn a do války proti pozemšťanům.

Aby nedošlo ke konečného zotročení naší planety, Harry bude muset provést jeden z největších diplomatických kousků v historii.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sen androidů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sen androidů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sen androidů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sen androidů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sen androidů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé