Setkání s vínem

Kód: 8603151

Úplný název:

Setkání s vínem (kol.):

Autor a popis:

Kraus Vilém, Kopeček Jiří, Radix, 142 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
157 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha přiblíží víno jeho začínajícím milovníkům a uspokojí i ty, kteří již mají s vínem delší zkušenost a solidní znalosti. Jejím cílem je srozumitelně seznámit všechny zájemce s nejnovějšími poznatky o víně a umožnit jim rozpoznávat jeho vlastnosti a kvalitu i lépe se orientovat na neustále se zvětšujícím trhu domácích a zahraničních vín.
Spoustu cenných informací zde najdou i ti, kteří se vínem zabývají profesionálně, zejména pak jeho prodejci a sommeliéři.
V tomto vydání je oproti předchozímu nově zpracováno rozdělení vín podle kvality, a to v souladu se zákonem, který je platný od května 2004. Zákon, plně harmonizovaný s normami EU, mj. zavádí některé nové kategorie vín, jako je např. zemské víno, výběr z cibéb a víno originální certifikace (VOC) a zpřesňuje požadavky na zatřiďování vín. Nově jsou v publikaci doplněny i kvalitativní charakteristiky posledních ročníků vín v návaznosti na klimatické poměry. Pro větší názornost je kniha vybavena řadou vyobrazení.
Autory publikace jsou přední odborníci prof. Ing. Vilém Kraus, CSc. a Ing. Jiří Kopeček, ředitel Vinařské akademie Valtice.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Setkání s vínem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Setkání s vínem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Setkání s vínem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Setkání s vínem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Setkání s vínem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro muže