Severka - Kniha o vzniku a prvním roce života skautského oddílu

Kód: 2043934

Úplný název:

Severka - Kniha o vzniku a prvním roce života skautského oddílu (Zapletal Miloš): Kniha o vzniku a prvním roce života skautského oddílu

Autor a popis:

Zapletal Miloš, Mladá Fronta, 280 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Děj knihy Severka se odehrává po listopadové revoluci roku 1989, kdy se opět svobodně mohl obnovit Junák a v jednom zapadlém pohraničním městečku se místní učitel rozhodne založit skautský oddíl. Sledujeme jeho vznik, získávání místních kluku, první schůzky a výpravy. Vše obalené do dobrodružného příběhu a prokládané časopisem, který vedoucí pro svůj oddíl vydává.
Tento příběh byl rozepsán již v roce 1990, kdy začal vycházet na pokračování v časopisu Junák, i jako komiks. Ale netrvalo dlouho a autor knihu odložil. Jeho příznivci se jí dočkávají až nyní, po pětadvaceti letech.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Severka - Kniha o vzniku a prvním roce života skautského oddílu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Severka - Kniha o vzniku a prvním roce života skautského oddílu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Severka - Kniha o vzniku a prvním roce života skautského oddílu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Severka - Kniha o vzniku a prvním roce života skautského oddílu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Severka - Kniha o vzniku a prvním roce života skautského oddílu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Severka - Kniha o vzniku a prvním roce života skautského oddílu