Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 1: Pád úžasných akrobatů Z

Kód: 2422547

Úplný název:

Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 1: Pád úžasných akrobatů Z (Macková Tracy, Citrin Michael):

Autor a popis:

Macková Tracy, Citrin Michael, Knižní klub, 248 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Parta dvanácti hochů pomáhá věhlasnému detektivovi Sherlocku Holmesovi řešit případ, na jehož počátku se hlavní hvězdy cirkusového představení ocitají vinou přetrženého lana na podlaze manéže. Je to nešťastná náhoda, či zlý úmysl? Mají jejich tragédii na svědomí žárliví kolegové, nebo nitky zločinu vedou do mnohem vyšších sfér?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 1: Pád úžasných akrobatů Z do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 1: Pád úžasných akrobatů Z.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 1: Pád úžasných akrobatů Z (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 1: Pád úžasných akrobatů Z bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 1: Pád úžasných akrobatů Z doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Beletrie pro děti / Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 1: Pád úžasných akrobatů Z