Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 4: Poslední střet

Kód: 2422997

Úplný název:

Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 4: Poslední střet (Macková Tracy, Citrin Michael):

Autor a popis:

Macková Tracy, Citrin Michael, Knižní klub, 256 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

V zápase Sherlocka Holmese s „Napoleonem zločinu“ Jamesem Moriartym konečně dochází k zúčtování. Banda nejobávanějšího padoucha Anglie bude sice co nevidět rozprášena, jenže na zlořečeného profesora je pádná ruka spravedlnosti stále krátká. Ba co víc, Moriarty osobně vyzval detektiva k souboji na život a na smrt - a vzápětí na něj poštval ostrostřelce, který se jen díky včasnému zásahu hochů z party Příležitostných detektivů mine cílem. Na jak dlouho to postačí, když Holmes a jeho přátelé nyní čelí úkladům na každém kroku? Kniha vychází s doložkou kvality od České společnosti Sherlocka Holmese. Přeložila Lucie Matějková. Pro čtenáře od 10 let.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 4: Poslední střet do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 4: Poslední střet.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 4: Poslední střet (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 4: Poslední střet bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 4: Poslední střet doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dětská dobrodružství

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Dětská dobrodružství / Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street 4: Poslední střet