Síla přírodní fermentace - Jedinečná chuť a léčivá síla živých kultur

Kód: 2475214

Úplný název:

Síla přírodní fermentace - Jedinečná chuť a léčivá síla živých kultur (Katz Sandor Ellix): Jedinecná chut a lécivá síla živých kultur

Autor a popis:

Katz Sandor Ellix, Grada, 256 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
252 Kč (297 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Autor popisuje, jak na domácí výrobu kysaných mléčných produktů, představuje základní postupy na výrobu sýrů, věnuje se kváskovému pečivu, luštěninám či nastiňuje variabilitu přípravy kysaného zelí i jiné nakládané zeleniny. Mnohdy se během svého vyprávění pozastaví nad tradicemi nejrůznějších světových kultur. V knize nechybějí ani skutečně jednoduché techniky na domácí výrobu piva, vína i octa (spolu s recepty na cider, medovinu i šumivé víno). S téměř stovkou receptů je neobsáhlejší a nejšířeji pojatou knihou o fermentovaných potravinách, která kdy byla publikována.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Síla přírodní fermentace - Jedinečná chuť a léčivá síla živých kultur do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Síla přírodní fermentace - Jedinečná chuť a léčivá síla živých kultur.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Síla přírodní fermentace - Jedinečná chuť a léčivá síla živých kultur (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Síla přírodní fermentace - Jedinečná chuť a léčivá síla živých kultur bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Síla přírodní fermentace - Jedinečná chuť a léčivá síla živých kultur doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Síla přírodní fermentace - Jedinečná chuť a léčivá síla živých kultur