Šimek&Grossmann (1+2 DVD ) – Návštěvní Dny / Hop Dva Tři (PAPÍROVÝ OBAL)

Kód: 1670589

Úplný název:

Šimek&Grossmann (1+2 DVD ) – Návštěvní Dny / Hop Dva Tři (PAPÍROVÝ OBAL) (kol.):

Autor a popis:

Výprodej DVD, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
19 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

DVD se záznamem kultovních scének vynikajících komiků, Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna z let jejich největší slávy, z let 1969 –70. Snímky, převzaté z České televize a obrazově vyčištěné, zaznamenávají chronologicky pořady nazvané Návštěvní dny a Hop dva tři. Oba komici jsou zde hlavními hvězdami kabaretního seskupení scének, výstupů, písniček a tanečních čísel. V uvedeném výběru uvidíme a uslyšíme kromě zmíněných protagonistů také další členy souboru, Naďu Urbánkovou, Milušku Voborníkovou, Jitku Molavcovou, Zuzanu Buriánovou, Pavla Bobka, Jiřího Helekala, Milana Drobného, Palečka a Janíka, Jiřího Laufera. Hlavní slovo ovšem patří miláčkům publika, autorům a interpretům povídek, dialogů a textů dnes již legendárních, Šimkovi a Grossmannovi.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Šimek&Grossmann (1+2 DVD ) – Návštěvní Dny / Hop Dva Tři (PAPÍROVÝ OBAL) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Šimek&Grossmann (1+2 DVD ) – Návštěvní Dny / Hop Dva Tři (PAPÍROVÝ OBAL).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Šimek&Grossmann (1+2 DVD ) – Návštěvní Dny / Hop Dva Tři (PAPÍROVÝ OBAL) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Šimek&Grossmann (1+2 DVD ) – Návštěvní Dny / Hop Dva Tři (PAPÍROVÝ OBAL) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Šimek&Grossmann (1+2 DVD ) – Návštěvní Dny / Hop Dva Tři (PAPÍROVÝ OBAL) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie DVD za 19 Kč

 
Knihkupectví / Výprodej DVD / DVD za 19 Kč / Šimek&Grossmann (1+2 DVD ) – Návštěvní Dny / Hop Dva Tři (PAPÍROVÝ OBAL)