Sirotčinec slečny Peregrinové: Knihovna duší

Kód: 7462933

Úplný název:

Sirotčinec slečny Peregrinové: Knihovna duší (Riggs Ransom):

Autor a popis:

Riggs Ransom, Jota, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
283 Kč (388 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.5.2016 dopoledne. 
 

Podivuhodné dobrodružství podivných dětí pokračuje třetím dílem tam, kde druhý díl skončil: v londýnské podzemce, do které se infiltrovaly stvůry a ve které je netvor, k němuž Jacob našel klíč v podobě „netvorštiny“. Vlak, do něhož stvůry násilím nahnaly podivné děti i některé ymbryny, dávno zmizel v tunelu. Zůstala však pachová stopa a k Emmě a Jacobovi přibyl podivný pes Addison, který sice nosí brýle, ale čich mu slouží dobře. Tak začíná poslední (zatím? doopravdy?) velká mise našich podivných a podivuhodných přátel. Na nebezpečné výpravě za osvobozením svých druhů potkávají Jacob a Emma další podivné, laskavé i kruté, poznávají zradu, nebezpečí závislosti, závist i chorobnou touhu po moci. Na konci musí Jacob volit, který z obou světů mu bude domovem. Anebo ho čeká překvapivé řešení? Odpověď naleznete v knize, v níž text opět skvěle doplňují dobové fotografie, některé více než zvláštní - zkrátka podivné. Tim Burton připravuje na prosinec 2016 filmové zpracování první knihy s Evou Greenovou a Samuelem L. Jacksonem. Sirotčinec slečny Peregrinové získal mnohá ocenění, udržel se na žebříčku nejprodávanějších titulů The New York Times po celých 52 týdnů a byl přeložen do více než 35 jazyků. Fantasy doplněné strašidelnými dobovými fotografiemi, z nichž běhá mráz po zádech.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sirotčinec slečny Peregrinové: Knihovna duší do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sirotčinec slečny Peregrinové: Knihovna duší.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sirotčinec slečny Peregrinové: Knihovna duší (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sirotčinec slečny Peregrinové: Knihovna duší bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sirotčinec slečny Peregrinové: Knihovna duší doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro dospělé / Sirotčinec slečny Peregrinové: Knihovna duší