Skinnerova pravidla

Kód: 7033981

Úplný název:

Skinnerova pravidla (Jardine Quintin):

Autor a popis:

Jardine Quintin, Olympia, 208 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
23 Kč (29 Kč)
  / ks  
koupit
 

Vrchní inspektor Bob Skinner viděl jako šéf edinburské kriminální policie snad vše, když je však jednou časně ráno nalezena v centru města mrtvola s doslova odříznutou hlavou šokuje to nejen jeho zástupce Andyho Martina, ale i samotného Skinnera. Obětí je mladý úspěšný advokát ve věcech trestních a motiv jeho zavraždění zůstává záhadou.
Skinner ho zpočátku hledá v jeho advokátní praxi, nic, co by mohlo být pohnutkou k takto brutální vraždě, však nenachází. Vzápětí poté začíná v Edinburghu série podobně brutálních vražd, jejich oběti byly zjevně vybrány zcela náhodně. Skinner a jeho tým zpočátku usoudí, že mají co do činění se sériovým vrahem, ale Skinner tomu odmítá uvěřit.
Do vyšetřování se vloží vysoká politika a Skinner je na zásah z Londýna nucen případ uzavřít. Nadále se odmítá vzdát, navzdory tomu, že musí se svým týmem pokračovat zpola na zapřenou. Navzdory všem úskalím setrvá u vlastních pravidel a u zásady, že budou platit přinejmenším v Edinburghu. To se mu nakonec přes nebezpečí a ohrožení jeho vlastního života také podaří. ..
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Skinnerova pravidla do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Skinnerova pravidla.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Skinnerova pravidla (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Skinnerova pravidla bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Skinnerova pravidla doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi