Skládačka

Kód: 7498126

Úplný název:

Skládačka (Lutz John):

Autor a popis:

Lutz John, Domino, 416 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
271 Kč (339 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Sériový vrah, který ze svých obětí vytváří morbidní skládačky. A detektiv, který se snaží poskládat celý případ dřív, než pachatel udeří znovu.

I ve svém nejnovějším románu přivádí klasik žánru na scénu soukromého detektiva Franka Quinna, který se proslavil jako neomylný lovec sériových vrahů.

Tentokrát proti Quinnovi stojí drobný mužík s podivně odstávajícím uchem, který od médií dostal příznačnou přezdívku Skřet. Mysl sériového vraha je vždy, jaksi už z podstaty značně odlišná od mysli běžného člověka, ale v tomto případě to platí dvojnásob. Zvrácenost tohoto pachatele děsí i samotného Quinna.

Skřet má totiž velmi podivnou zálibu. Už od dětství nesmírně rád rozebírá všemožné předměty a pak je zase úhledně skládá. Dokud tuto svou nutkavou potřebu uspokojoval prostřednictvím domácích spotřebičů, nikomu to nevadilo, ale teď je situace jiná. Skřet totiž zjistil, že ještě více ho těší vytvářet skládačky z těl zavražděných mladých žen... Ano, v jeho očích je to téměř rovno umění - a je odhodlán tvořit dál. Dokud ho Quinn nezastaví.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Skládačka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Skládačka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Skládačka (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Skládačka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Skládačka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi