Škola hry na příčnou flétnu II. díl

Kód: 72253360

Úplný název:

Škola hry na příčnou flétnu II. díl (Kantor Lubomír):

Autor a popis:

Kantor Lubomír, MONTANEX, 0 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
115 Kč (132 Kč)
  / ks  
koupit
 

V reedici právě vychází úspěšné první dva díly Školy hry na příčnou flétnu. Rádi bychom upozornili, že sešity jsou v souladu s osnovami a obsahují kompletní studijní materiál pro 1. cyklus ZUŠ.

Sešity obsahují různá cvičení, etudy původní i převzaté (ze školy Ernesta Köhlera), jsou orientovány na dechová cvičení a na nácvik ekonomického dýchání. V přílohách, obsahujících klavírní party přednesových skladeb, jsou obsaženy nejen skladbičky z různých stylových období, ale i původní flétnové skladby.

Prof. Ladislav Kantor doplnil sešity o třetí a čtvrtý díl pro pokročilé studenty, který připravujeme na prosinec 2011. Každý díl vyjde samostatně, aby sloužil konkrétnímu žákovi a byl pro něj finančně dostupný a snadno přenositelný.

Je mi velkou ctí mít možnost doporučit hudební veřejnosti tuto právě vycházející publikaci věnující se výuce príčne flétny. Nejen že jsem s ní doslova rostla od mých jedenácti let, ale mohu potvrdit velmi úspešnou praktickou aplikaci metod pana profesora Lubomíra Kantora v mé pedagogické praxi v zahraničí.

Učebnice obsahuje srozumitelné pokyny pro flétnisty-začatečníky, kteří teprve formují své hráčske návyky a dává možnost okamžitého využití nabytých poznatků v jednoduchých skladbách a lidových písních, zodpovídající probírané látce. Tato publikace zrcadlí celoživotní zkušenosti oddaného pedagoga, který žije svým posláním, předávat žákovi tou nejadekvátnější formou a s vtipem vědomosti založené na poctivém studiu problematiky tohoto krásného nástroje.

Mgr. Monika Streitová Art.D. flétnistka
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Škola hry na příčnou flétnu II. díl do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Škola hry na příčnou flétnu II. díl.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Škola hry na příčnou flétnu II. díl (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Škola hry na příčnou flétnu II. díl bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Škola hry na příčnou flétnu II. díl doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Umění / Hudba / Škola hry na příčnou flétnu II. díl