Škola světové kuchyně - Příprava tradičních pokrmů z celého světa s ilustracemi krok za kr

Kód: 2043091

Úplný název:

Škola světové kuchyně - Příprava tradičních pokrmů z celého světa s ilustracemi krok za kr (kol.): Pruvodce nejzajímavejšími recepty z celého sveta

Autor a popis:

Mladá Fronta, 200 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Kompletní kurz světové kuchyně je připravený ve spolupráci s šéfkuchaři prestižní mezinárodní italské kuchařské školy ALMA. 120 receptů na nejznámější či nejtypičtější pokrmy národních kuchyní je seřazeno podle jednotlivých světadílů a zemí. Jejich hlavní součástí je názorný výklad s barevnými fotografiemi, které krok za krokem popisují přípravu, vysvětlují jednotlivé postupy od základních až po pokročilé a předvádějí, jak pokrm správně servírovat.
Kniha je velkým pomocníkem i těm, kdo nejsou znalci exotických pokrmů, a to nejen proto, že nabízí velmi jasný postup - v závěru je též uveden podrobný slovníček s vysvětlením nejsložitějších pojmů a s radami, kde získat nebo čím případně nahradit cizokrajné suroviny.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Škola světové kuchyně - Příprava tradičních pokrmů z celého světa s ilustracemi krok za kr do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Škola světové kuchyně - Příprava tradičních pokrmů z celého světa s ilustracemi krok za kr.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Škola světové kuchyně - Příprava tradičních pokrmů z celého světa s ilustracemi krok za kr (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Škola světové kuchyně - Příprava tradičních pokrmů z celého světa s ilustracemi krok za kr bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Škola světové kuchyně - Příprava tradičních pokrmů z celého světa s ilustracemi krok za kr doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Škola světové kuchyně - Příprava tradičních pokrmů z celého světa s ilustracemi krok za kr