Školní atlas Dnešní finanční svět + DVD - Pro základní školy a víceletá gymnázia se schval

Kód: 9022828

Úplný název:

Školní atlas Dnešní finanční svět + DVD - Pro základní školy a víceletá gymnázia se schval (kol.): Pro základní školy a víceletá gymnázia se schvalovací doložkou MŠMT

Autor a popis:

Kol., TERRA, 64 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
106 Kč (139 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Nový Školní atlas Dnešní finanční svět se schvalovací doložkou MŠMT je průřezové dílo využitelné při výuce finančních témat na druhém stupni základních škol a ve víceletých gymnáziích.

Finanční témata jsou v atlase vedle textového popisu prezentována i v atraktivní formě map, grafů, schémat či tabulek. Součástí tištěné verze je unikátní digitální verze na DVD, která navíc obsahuje interaktivní animace ekonomických jevů a řadu dalších funkcí.

Kompletní obsah digitální verze je možno zobrazovat na velkoplošných interaktivních tabulích či promítat prostřednictvím dataprojektorů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Školní atlas Dnešní finanční svět + DVD - Pro základní školy a víceletá gymnázia se schval do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Školní atlas Dnešní finanční svět + DVD - Pro základní školy a víceletá gymnázia se schval.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Školní atlas Dnešní finanční svět + DVD - Pro základní školy a víceletá gymnázia se schval (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Školní atlas Dnešní finanční svět + DVD - Pro základní školy a víceletá gymnázia se schval bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Školní atlas Dnešní finanční svět + DVD - Pro základní školy a víceletá gymnázia se schval doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Školní atlas Dnešní finanční svět + DVD - Pro základní školy a víceletá gymnázia se schval