Školní kázeň

Kód: 7387432

Úplný název:

Školní kázeň (Bendl Stanislav):

Autor a popis:

Bendl Stanislav, Triton, 208 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
230 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

"Téma chování a kázně žáků ve školách je v současné době velice aktuální. Zkušenosti ze školní praxe i výzkumy, které byly v této oblasti realizovány, ukazují, že řada učitelů, a to nejen začínajících, má problémy s udržováním kázně. Nekázeň žáků ve škole představuje jeden z hlavních stresorů učitelského povolání. Fakulty vzdělávající učitele by měly na tuto situaci reagovat jak v oblasti pregraduální přípravy učitelů, tak v rámci kurzů dalšího vzdělávání učitelů.
Publikace představuje kázeň, respektive nekázeň jako komplexní jev. O kázni pojednává nejen z hlediska teoretického, ale vychází i ze zkušeností učitelů v rámci každodenní školní praxe. Teoretické poznatky jsou doprovázeny řadou příkladů a modelových situací ze školního prostředí.
Publikace prezentuje kázeň jako nástroj ochrany žáků a učitelů ve školách. Studenti v ní najdou mj. přehled technik, pomocí kterých lze diagnostikovat projevy školní (ne)kázně. Velká pozornost je věnována faktorům, jež způsobují nekázeň žáků ve škole. Publikace obsahuje popis některých teorií příčin neukázněného chování. V rámci praktické části jsou představeny vybrané techniky modifikace chování. Publikace obsahuje autorův vlastní návrh řešení (ne)kázně ve škole. "

Nahlédnout do Školní kázeň Nahlédnout do Školní kázeň

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Školní kázeň do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Školní kázeň.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Školní kázeň (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Školní kázeň bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Školní kázeň doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro VŠ