Slabikář štěstí 2 - Sebepoznání, souvislosti, sebeproměna

Kód: 8971128

Úplný název:

Slabikář štěstí 2 - Sebepoznání, souvislosti, sebeproměna (Baričák Pavel \"Hirax\"): Sebepoznání, souvislosti, sebepromena

Autor a popis:

Baričák Pavel "Hirax", Hladohlas, 308 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Proč si člověk přitahuje zlého partnera? Proč se nám neplní to, po čem toužíme? Jak urychlit záměr? Co je důvodem přehnaného omlouvání a sebeobviňování? Jak řešit tlak pomluv a závisti? Jaký je skutečný původ nemoci? Čím víc druhým pomáháte, tím víc vám škodí?
Druhý díl Hiraxova Slabikáře štěstí vám odpoví nejen na tyto otázky, ale vysvětlí i model a vznik oběti, tichého a agresivního energetického upíra, zrod opičí lásky, důvody nízkého sebevědomí a příčiny zrodu ze strachů v člověku. Kniha chce pozitivně motivovat k vykročení na cestu sebeproměny a rozpuštění duševních bolestí. Autor klade důraz na sebepozorování jako způsob poznání sebe sama a čištění se, vnímání souvislostí u věcí, které se nám neustále opakují, počátek vnitřního dialogu, zbavení se zlozvyků a programů, které berou energii a škodí. Zdůrazňuje důležitost vděčnosti, pokory, obětavosti, osobní disciplíny, sebeodpuštění, zastavení přehnaného omlouvání a sebeobviňování. Napovídá čtenáři cestu sebeproměny přes sebepoznání a objevení souvislostí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Slabikář štěstí 2 - Sebepoznání, souvislosti, sebeproměna do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Slabikář štěstí 2 - Sebepoznání, souvislosti, sebeproměna.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Slabikář štěstí 2 - Sebepoznání, souvislosti, sebeproměna (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Slabikář štěstí 2 - Sebepoznání, souvislosti, sebeproměna bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Slabikář štěstí 2 - Sebepoznání, souvislosti, sebeproměna doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Slabikář štěstí 2 - Sebepoznání, souvislosti, sebeproměna