Sladění pracovních a rodinných rolí osob pečujících o děti

Kód: 8757692

Úplný název:

Sladění pracovních a rodinných rolí osob pečujících o děti (Halířová Gabriela):

Autor a popis:

Halířová Gabriela, Leges, 192 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
275 Kč (350 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Monografie je věnována aktuální problematice skloubení profesního a rodinného života zaměstnaných těhotných žen a rodičů malých dětí, kteří jsou na trhu práce jednou z ohrožených skupin.

Autorka dosud nezpracované téma komplexně mapuje a následně analyzuje a srovnává jednotlivé právní nástroje harmonizace práce a rodiny se zdůrazněním ochrany znevýhodněných subjektů – rodičů s dětmi a těhotných zaměstnankyň.

Kniha představuje jednotlivá prorodinná opatření, jež jsou rozdělena na tři základní linie: pracovněprávní, sociálně zabezpečovací a zajištění služeb péče o děti. Jedná se o vytvoření vhodných pracovních podmínek pro zaměstnance s malými dětmi, adekvátní finanční zabezpečení rodičů sociální dávkou nejlépe při současném výkonu výdělečné činnosti a v zejména zajištění finančně, místně a kapacitně dostupných služeb péče o děti. Oblast zařízení a služeb péče o děti předškolního věku je přitom aktuálně zpracována podle schváleného návrhu zákona o dětské skupině (červen 2014).

Publikace je určena právním teoretikům i praktikům a širší veřejnosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sladění pracovních a rodinných rolí osob pečujících o děti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sladění pracovních a rodinných rolí osob pečujících o děti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sladění pracovních a rodinných rolí osob pečujících o děti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sladění pracovních a rodinných rolí osob pečujících o děti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sladění pracovních a rodinných rolí osob pečujících o děti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Sladění pracovních a rodinných rolí osob pečujících o děti