Sladké bary - 50 snadných receptů, díky kterým se blýsknete

Kód: 8704969

Úplný název:

Sladké bary - 50 snadných receptů, díky kterým se blýsknete (Mutlová Stáňa): 50 snadných receptu, díky kterým se blýsknete

Autor a popis:

Mutlová Stáňa, Smart Press, 188 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
366 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Sladká kuchařka Stáni Mutlové při vás bude stát ve chvílích, kdy budete chtít připravit dokonalé sladké menu k nejrůznějším příležitostem - dámská jízda, oslavy jara, piknik, narozeniny dítěte atd. Každá tematicky laděná kapitola bude obsahovat recepty s podrobně popsanými postupy na nejrůznější druhy cukrovinek - od sušenek přes laskonky, pusinky, koláčky a všechno drobné i neskromné cukroví až po módní cake pops, cupcakes, jednoduché či okázalé dorty. Následovat bude tvorba tzv. sweet baru, tedy sladkého baru, na něž se budou všechny vámi připravené sladkosti a dekorace dokonale vyjímat. Nemusíte se ale pouštět do celodenních příprav, z jednotlivých receptů si jistě vyberete ten, který se v danou chvíli bude hodit právě vám - na výběr máte z těch velmi snadných, ale i časově náročnějších kreací.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sladké bary - 50 snadných receptů, díky kterým se blýsknete do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sladké bary - 50 snadných receptů, díky kterým se blýsknete.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sladké bary - 50 snadných receptů, díky kterým se blýsknete (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sladké bary - 50 snadných receptů, díky kterým se blýsknete bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sladké bary - 50 snadných receptů, díky kterým se blýsknete doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Sladké bary - 50 snadných receptů, díky kterým se blýsknete