Šlechtické rody v Čechách, na Moravě a ve Slezsku od Bílé hory do současnosti - I. díl (A-

Kód: 2570027

Úplný název:

Šlechtické rody v Čechách, na Moravě a ve Slezsku od Bílé hory do současnosti - I. díl (A- (Mašek Petr):

Autor a popis:

Mašek Petr, Argo, 673 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
729 Kč (998 Kč)
  / ks  
koupit
 

Encyklopedie představuje nejrozsáhlejší soupis informací o všech šlechtických rodech a osobách se šlechtickým predikátem na území zemí Koruny české od roku 1620. Obsahuje přes 10 000 hesel a zmiňuje více než 23 800 šlechtických predikátů. Zahrnuje rody žijící v hranicích dnešní České republiky a Bílska do konce rakousko-uherské monarchie a také rody žijící na území celého Slezska do poloviny 18. století. Snadné orientaci napomáhá rozsáhlý rejstřík.Petr Mašek (1959) působí v oddělení zámeckých knihoven Národního muzea v Praze. Dlouhodobě se věnuje rodokmenům českých šlechtických rodů. Vedle řady odborných prací z oblasti starých knižních sbírek je autorem úspěšné knihy Modrá krev (Mladá fronta, 1992, 1999).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Šlechtické rody v Čechách, na Moravě a ve Slezsku od Bílé hory do současnosti - I. díl (A- do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Šlechtické rody v Čechách, na Moravě a ve Slezsku od Bílé hory do současnosti - I. díl (A-.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Šlechtické rody v Čechách, na Moravě a ve Slezsku od Bílé hory do současnosti - I. díl (A- (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Šlechtické rody v Čechách, na Moravě a ve Slezsku od Bílé hory do současnosti - I. díl (A- bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Šlechtické rody v Čechách, na Moravě a ve Slezsku od Bílé hory do současnosti - I. díl (A- doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Šlechtické rody v Čechách, na Moravě a ve Slezsku od Bílé hory do současnosti - I. díl (A-