Šlechtické sepulkrální památky litoměřicka do počátku 18. století jako historický pramen

Kód: 7414254

Úplný název:

Šlechtické sepulkrální památky litoměřicka do počátku 18. století jako historický pramen (Hrubý Petr):

Autor a popis:

Hrubý Petr, Univerzita J.E.Purkyně, 278 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
224 Kč (308 Kč)
  / ks  
koupit
 

Studie je podrobným soupisem a interpretací dochovaných sepulkrálních památek v prostoru bývalého okresu Litoměřice. Tyto významné památky zahrnující především období renesance a baroka jsou v práci důkladně popsány a zpřístupněny formou katalogu, který je nedílnou součástí práce. Nad rámec popisu se autor zabývá i sepulkráliemi jako nositeli historické paměti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Šlechtické sepulkrální památky litoměřicka do počátku 18. století jako historický pramen do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Šlechtické sepulkrální památky litoměřicka do počátku 18. století jako historický pramen.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Šlechtické sepulkrální památky litoměřicka do počátku 18. století jako historický pramen (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Šlechtické sepulkrální památky litoměřicka do počátku 18. století jako historický pramen bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Šlechtické sepulkrální památky litoměřicka do počátku 18. století jako historický pramen doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Architektura

 
Knihkupectví / Umění / Architektura / Šlechtické sepulkrální památky litoměřicka do počátku 18. století jako historický pramen