První! Slepičí polévka pro duši - Všechny příběhy z prvního slavného vydání + 20 nových

Kód: 7252664

Úplný název:

První! Slepičí polévka pro duši - Všechny příběhy z prvního slavného vydání + 20 nových (Canfield Jack, Hansen Victor Mark, Newmarková Amy): Všechny príbehy z prvního slavného vydání + 20 nových

Autor a popis:

Canfield Jack, Hansen Victor Mark, Newmarková Amy, PRÁH, 408 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 2.11.2016
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

První vydání Slepičí polévky pro duši od autorů Canfielda, Hansena a Newmarkové spatřilo světlo světa již v devadesátých letech. Celkově se jí za tu dobu prodalo přes 8 milionu výtisků a její hluboké poselství si vyžádalo překlady do mnoha světových jazyků. Je proto zřejmé, že si kniha po dvaceti letech přímo říkala o speciální narozeninové vydání, o které nelze ochudit ani českého čtenáře.

Reedice Slepičí polévky pro duši sestává z původních příběhů, které vhodně doplňuje dvacet příběhů současných. Ať už se vám tato kniha dostane do rukou poprvé, anebo jste příznivcem Polévek již dlouho, patrně ve vás (opět) probudí chuť být lepším člověkem, zkusit naplno využít svého potenciálu, překonat všechna úskalí života a přijímat svět kolem sebe takový, jaký je. Přijměte naše pozvání a pojďte s námi znovu objevit nadčasovou sílu příběhů o zázracích všedního dne, jež hladí lidskou duši a povznášejí ducha.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit První! Slepičí polévka pro duši - Všechny příběhy z prvního slavného vydání + 20 nových do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s První! Slepičí polévka pro duši - Všechny příběhy z prvního slavného vydání + 20 nových.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení První! Slepičí polévka pro duši - Všechny příběhy z prvního slavného vydání + 20 nových (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na První! Slepičí polévka pro duši - Všechny příběhy z prvního slavného vydání + 20 nových bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S První! Slepičí polévka pro duši - Všechny příběhy z prvního slavného vydání + 20 nových doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / První! Slepičí polévka pro duši - Všechny příběhy z prvního slavného vydání + 20 nových