Slovensko-anglická terminológia verejného zdravotníctva I

Kód: 8905760

Úplný název:

Slovensko-anglická terminológia verejného zdravotníctva I (Klement Cyril, Mezencev R.):

Autor a popis:

Klement Cyril, Mezencev R., PRO, 384 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
422 Kč (595 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Publikácia je určená odborníkom zaoberajúcim sa problematikou zdravia obyvateľstva a svojim záberom vypĺňa veľkú medzeru v domácej odbornej literatúre.

Pomáha správne interpretovať a používať vybrané definície v oblasti verejného zdravotníctva, epidemiológie, hygieny životného prostredia a výživy, hygieny detí a mládeže, vakcinológie, virológie, preventívneho pracovného lekárstva a toxikológie, ochrany zdravia pred žiarením, civilnej obrany a krízového manažmentu, ale aj súvisiacich laboratórnych disciplín, chemických analýz, molekulárnej biológie a mikrobiológie. Komplexnosť publikácie umocňujú heslá z oblasti štatistiky, ekonómie, práva či informačných technológií, ktoré súvisia s verejným zdravotníctvom a jeho medzinárodným charakterom.

Unikátne je tiež uvedenie slovensko-anglických terminologických ekvivalentov. Anglická terminológia poskytuje základ slovníka pre mnohých pracovníkov verejného zdravotníctva, ktorí prichádzajú do kontaktu s medzinárodnými organizáciami.

Viac ako 2400 hesiel prvej časti projektu spracoval kolektív odborníkov stručnou, ale výstižnou formou, so zameraním na modernú odbornú terminológiu. Projekt terminologického slovníka verejného zdravotníctva bude pokračovať ďalšími vydaniami, ako aj v elektronickom formáte.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Slovensko-anglická terminológia verejného zdravotníctva I do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Slovensko-anglická terminológia verejného zdravotníctva I.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Slovensko-anglická terminológia verejného zdravotníctva I (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Slovensko-anglická terminológia verejného zdravotníctva I bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Slovensko-anglická terminológia verejného zdravotníctva I doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdravotnictví

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Zdravotnictví / Slovensko-anglická terminológia verejného zdravotníctva I