Slovíčkárna - 500 nejdůležitějších anglických slovíček super-rychle + CD

Kód: 8881486

Úplný název:

Slovíčkárna - 500 nejdůležitějších anglických slovíček super-rychle + CD (Cibulka Jan): 500 nejduležitejších anglických slovícek super-rychle

Autor a popis:

Cibulka Ján, Mikula, 288 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
280 Kč (388 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Znáte ten pocit, jako byste byli v začarovaném kruhu? Snažíte se začít s angličtinou a zdokonalit se v ní – a ono to jde tak pomalu a těžce! Přiznejte se! Stálo vás to tolik námahy, ale když přijde na konverzaci se zahraničními přáteli, neumíte najít ta správná slova? Zaseknete se uprostřed věty a celá vaše snaha se ocitne ve slepé uličce?
Nebojte se, nejste sami!
Držíte knihu, která využívá nejnovější vědecké poznatky, aby vás naučila nejdůležitější slovní zásobu za rekordně krátký čas. Nejenže vás vyvede ze začarovaného kruhu, ale zábavným způsobem také procvičí vaši paměť; výsledky se pak odrazí ve všech oblastech vašeho života! My se zaměřujeme jen na to nejdůležitější – kvalitní slovní zásobu za rekordně krátký čas.
Principem této knihy je světová metoda zvaná Spaced Repetition – volným překladem Postupné opakování. Díky nejmodernějším vědeckým poznatkům o lidské paměti jsme 500 vybraných slovíček seřadili do speciální posloupnosti. Slovíčka se opakují ve zvyšujících se intervalech, aby se vám vryly do paměti za co nejkratší čas – a natrvalo.

Co vám tato kniha přinese:


500 nejdůležitějších slovíček pro konverzaci v angličtině,

přehledný souhrn gramatiky, kterou se všichni snadno naučí,

jednoduchá cvičení na zopakování naučeného materiálu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Slovíčkárna - 500 nejdůležitějších anglických slovíček super-rychle + CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Slovíčkárna - 500 nejdůležitějších anglických slovíček super-rychle + CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Slovíčkárna - 500 nejdůležitějších anglických slovíček super-rychle + CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Slovíčkárna - 500 nejdůležitějších anglických slovíček super-rychle + CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Slovíčkárna - 500 nejdůležitějších anglických slovíček super-rychle + CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Angličtina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Angličtina / Slovíčkárna - 500 nejdůležitějších anglických slovíček super-rychle + CD