Slovo a život roční cyklus B

Kód: 7195227

Úplný název:

Slovo a život roční cyklus B (Cantalamessa Raniero):

Autor a popis:

Cantalamessa Raniero, Karmelitánské nakladatelství, 309 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
111 Kč (159 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Nedělní liturgie je pro mnoho věřících tou jedinou příležitostí, kdy se setkávají s Božím slovem. Proto se otec Raniero Cantalamessa rozhodl v tříletém cyklu zamyšlení nad nedělními biblickými texty nechat zaznít všechny podstatné skutečnosti víry, a to i ty, které se obvykle do nedělních homilií pro Boží lid nezařazují. Výklady obsažené v jeho třídílné publikaci zachycují základní tématiku jednotlivých liturgických čtení z nedělí a slavností celého roku a uvádějí je do souvislostí s dalšími biblickými čteními a také s aktuálními problémy církve a světa.
Pastorační a evangelizační zkušenosti autora, duchovní i teologické hloubky jeho myšlenek a jejich naprosto srozumitelné vyjádření činí z této publikace vynikající pomůcku jak pro ty, kdo působí v pastoraci, tak i pro nejširší okruh účastníků nedělních bohoslužeb.
Raniero Cantalamessa (* 1934), italský kapucínský kněz. Získal teologické a humanitní vzdělání. Byl profesorem patristiky na univerzitě v Miláně a v letech 1975-1981 členem vatikánské Mezinárodní teologické komise. Zastupuje římskokatolickou církev v dialogu s letničními církvemi. Od roku 1980 působí jako papežský kazatel - dává rekolekce papežské kurii a o velkých svátcích káže v basilice sv. Petra. Statisíce lidí sledují pravidelně jeho sváteční slovo v italské televizi RAI. Jako kazatel a exercitátor navštívil většinu zemí křesťanského světa včetně České republiky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Slovo a život roční cyklus B do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Slovo a život roční cyklus B.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Slovo a život roční cyklus B (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Slovo a život roční cyklus B bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Slovo a život roční cyklus B doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Slovo a život roční cyklus B