Směrnice ES o dani z přidané hodnoty

Kód: 8632483

Úplný název:

Směrnice ES o dani z přidané hodnoty (Berger Wolfgang):

Autor a popis:

Berger Wolfgang, VOX, 736 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
653 Kč (895 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tato odborná publikace představuje první stručný komentář na toto téma. Autoři do ní zapracovali kromě vlastních komentářů k jednotlivým článkům rovněž všechna důležitá rozhodnutí Evropského soudního dvora. Dále jsou zde obsaženy texty i jiných důležitých dokumentů Evropské unie. Čtenář v této publikaci rovněž nalezne komplexní úvod a přehled o obecných zásadách výkladu práva Společenství upravujícího oblast daně z přidané hodnoty.
Publikace je nepostradatelná pro všechny, kteří musí aplikovat do praxe ustanovení upravující oblast daně z přidané hodnoty, anebo kteří jejich aplikaci kontrolují.

Autoři:
Ministerský rada Dr. Wolfgang Berger je odborníkem na oblast evropského systému daně z přidané hodnoty na rakouském ministerstvu financí a vyučuje na Vídeňské univerzitě (Universität Wien). Podílel se na legislativních pracích vedoucích ke vzniku Směrnice o DPH.
Dr. Caroline Kindl působila jako odborná asistentka na Institutu finančního práva na fakultě právních věd Vídeňské univerzity (Institut für Finanzrecht, Rechtswissenschaftlichen Fakultät der Universität Wien). V současné době pracuje ve společnosti s mezinárodní působností, poskytující auditorské služby a služby daňového poradenství. Specializuje se na právo daně z přidané hodnoty na národní i evropské úrovni.
Dvorní rada DDr. Marian Wakounig působí jako regionální manažer pro daňovou a celní koordinaci rakouského ministerstva financí. Je lektorem na Vídeňské univerzitě (Universität Wien) a pracuje jako expert na oblast daně z přidané hodnoty na mezinárodní úrovni.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Směrnice ES o dani z přidané hodnoty do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Směrnice ES o dani z přidané hodnoty.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Směrnice ES o dani z přidané hodnoty (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Směrnice ES o dani z přidané hodnoty bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Směrnice ES o dani z přidané hodnoty doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Směrnice ES o dani z přidané hodnoty