Smrt chrámových tanečnic

Kód: 7268515

Úplný název:

Smrt chrámových tanečnic (Dashwoodová Catherine):

Autor a popis:

Dashwoodová Catherine, Akcent, 200 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
146 Kč (209 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Ve starém Egyptě žili bohové ve svých chrámech, předkládali jim jídlo i pití, uctívali je hudbou, tancem, nádhernými dary i složitými obřady.
Magie se proplétala běžným životem, postavení hrobky zajiš?ovalo svému majiteli velkou naději na věčný život. Nechat své tělo zahrabat bez mumifikace znamenalo druhou, definitivní smrt.
Přesto i tady bujel zločin. Zločinci vykrádali hroby, přestože jim hrozily tresty lidské i božské. Úřady se dědily z otce na syna, kdo ho neměl šanci zdědit, mohl si ho koupit. Jiná cesta neexistovala a nikomu to nepřipadalo divné.
Nefer, mladičká chrámová tanečnice, podezřívá nevlastního otce z matčiny vraždy, nemá ale jediný důkaz. V bohatém domě, kam přišla pobavit hosty svým uměním a vydělat peníze na matčinu rakev, vyslechla plán vraždy. Svou odvahou zachránila dva životy, ale pět tanečnic kvůli tomu strašlivému tajemství zemřelo. Je vinná jejich smrtí?
Podaří se jí přežít vlastní smrt při tajemném obřadu? Zničí ji zrada přítele, nebo otčímova nenávist? Stopy jejího zmizení vedou na západní břeh Nilu do blízkosti Amonova chrámu. Dokáže někdo zastavit penězi a kněžskou důstojností kryté zločiny?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Smrt chrámových tanečnic do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Smrt chrámových tanečnic.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Smrt chrámových tanečnic (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Smrt chrámových tanečnic bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Smrt chrámových tanečnic doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi