Smrt krásné stopařky

Kód: 8654647

Úplný název:

Smrt krásné stopařky (Klimek Hynek):

Autor a popis:

Klimek Hynek, Pragoline, 79 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
102 Kč (129 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Děj dramatického, emotivně vypjatého příběhu, mapuje skutečnou tragickou událost, kdy se šestnáctiletá Jana Štěpánková, studentka Obchodní akademie v Písku, rozhodla vrátit ze školy k rodičům do domovských, 17 kilometrů vzdálených Strakonic autostopem. Krásné studentce zastavil vrah.
V knize není popsán samotný brutální čin. Jak se vražda stala, ví jen vrah a odsouzený se u soudu k činu nedoznal. Proto ani nejsou známy všechny okolnosti a soudci vycházeli z řetězce usvědčujících důkazů.
Autor líčí neméně dramatický a drastický děj, a to tři týdny života Janiných rodičů, než bylo nalezeno její tělo a potvrdila se nejhroznější obava a podle jejich vyprávění přibližuje čtenářům nejen jejich zoufalství a nervy drtící úzkost, ale i odhodlání nespolehnout se jen na policejní pátrání. Popisuje jejich až heroické úsilí dceru s pomocí nejbližších příbuzných nalézt a pokud je to ještě možné, udělat všechno, co je možné, pro její záchranu. Zoufalí se posléze obrátili o pomoc i k různých senzibilům a řadě dalších, o kterých si mysleli, že by mohli v pátrání pomoci. Dceru se vydali hledat i do nočních klubů v německém příhraničí. Netušili, že od osudného dne, kdy stopovala, už nežije. Doslov knihy je od Doc. MUDr.Jaroslava Zvěřiny CSc., sexuologa a poslance Evropského parlamentu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Smrt krásné stopařky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Smrt krásné stopařky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Smrt krásné stopařky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Smrt krásné stopařky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Smrt krásné stopařky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Česká současná literatura