Smrt Západu - Jak vymírání obyvatel a invaze přistěhovalců ohrožují naši zemi a civilizaci

Kód: 9708755

Úplný název:

Smrt Západu - Jak vymírání obyvatel a invaze přistěhovalců ohrožují naši zemi a civilizaci (Buchanan Patrick J.): Jak vymírání obyvatel a invaze pristehovalcu ohrožuje naši zemi a civilizaci

Autor a popis:

Buchanan Patrick J., Citadella, 366 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
272 Kč (370 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Buchanan v knize popisuje zánik Západu. Příčinu vidí ve ztrátě jeho hodnot, především potom ve ztrátě židovské a křesťanské víry. Vinu za to dává idejím čtyř myslitelů, „Čtyřem, kteří stvořili revoluci“, marxistickým teoretikům G. Lukácsovi, Gramscimu, Adornovi a Marcusovi. Ti jsou podle něj zdrojem kulturní revoluce a pokračování studené války, kulturní války. Jejím důsledkem potom jsou pokles porodnosti (vymírání obyvatel Západu), masové přistěhovalectví ze zemí třetího světa, interrupce, antikoncepce a vytváření světové vlády.
Statistická čísla uváděná v knize v případě České republiky, jejíž obyvatelstvo je v podstatě produktem této revoluce, patří k nejhorším v západním světě. Nesmírně poutavá kniha, kterou však čtenář může strávit pouze tehdy, zbaví-li se všech svých předsudků k náboženství a víře.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Smrt Západu - Jak vymírání obyvatel a invaze přistěhovalců ohrožují naši zemi a civilizaci do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Smrt Západu - Jak vymírání obyvatel a invaze přistěhovalců ohrožují naši zemi a civilizaci.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Smrt Západu - Jak vymírání obyvatel a invaze přistěhovalců ohrožují naši zemi a civilizaci (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Smrt Západu - Jak vymírání obyvatel a invaze přistěhovalců ohrožují naši zemi a civilizaci bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Smrt Západu - Jak vymírání obyvatel a invaze přistěhovalců ohrožují naši zemi a civilizaci doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Smrt Západu - Jak vymírání obyvatel a invaze přistěhovalců ohrožují naši zemi a civilizaci