Smrtelný hřích

Kód: 7303746

Úplný název:

Smrtelný hřích (Jackson Lisa):

Autor a popis:

Jackson Lisa, Domino, 464 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Pamatujete si na film Sedm? Tento thriller jde ještě dál…
Detektiv Montoya se už roky pohybuje mezi lidmi stojícími na špatné straně zákona, díky čemuž ztratil jakékoli iluze, ale zato získal hroší kůži. A tu teď bude potřebovat, protože v New Orleans se objevil vrah, který jako by zabíjel pro vlastní potěšení. Nezanechává po sobě stopy ani vodítka, zato své oběti usmrcuje po dvou. A zjevně v tom hodlá pokračovat.
Abby Chastainovou pronásledují stíny minulosti. Před dvaceti lety utekla z města, protože k tomu měla velmi dobrý důvod, ale teď je zpátky a nemůže se zbavit pocitu, že ji kdosi sleduje. K pohodě jí nepřidá ani detektiv Montoya, který se domnívá, že právě ona představuje klíč k vypátrání oněch děsivých vražd. Mohly by skutečně nějak souviset s léčebnou pro duševně choré, kde před lety došlo k nepředstavitelným zločinům? A je možné, že ve zchátralých zdech ústavu stále číhá lidský predátor?
Zatímco dvojic obětí přibývá, Montoya a Abby postupně odstraňují nánosy prachu z dávných událostí a začíná jim docházet, že pro vraha minulost ještě neskončila. Že totiž ještě neztrestal všechny, kteří se v jeho očích dopustili smrtelného hříchu. A možná se dokonce domnívá, že trest zasluhuje i ctnost…

Nahlédnout do Smrtelný hřích Nahlédnout do Smrtelný hřích

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Smrtelný hřích do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Smrtelný hřích.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Smrtelný hřích (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Smrtelný hřích bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Smrtelný hřích doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi